7. Koupání

Autor: Bohumil Ullrych
(1893 Velký Bor - 1948 Praha)

signováno vlevo dole, datováno 42, na reversu autorský přípis, zaskleno, blondel rám
Technika: olej na kartonu, materiál: karton, datace: 1942
Šířka: 42 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 53 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 25.09.2017 18:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč