P. Stoop - Obersee
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1976
Šířka: 25 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 31,5 x 40
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč