V Synkopách

Autor: Zbyněk Kučera
(1934 Praha - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/150, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 26 cm, výška: 16 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč