Žena

Autor: Miroslava Jakešová
(1943 Praze - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/150, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 16,5 cm, výška: 19 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč