77. Pravda
Autor: Anna Poustová
(1940 Žďár nad Sázavou - 2015)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 48/100 - II., nerámováno
Technika: dřevořez, datace: 1980
Šířka: 11,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 08.03.2021 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč