Ptáčci v síti

Autor: Jiřina Hartingerová - Tobolíková
(1941 Brno - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/160, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 19,5 cm, výška: 14 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč