212. Muzikanti
Autor: Vladislav Kaska
(1945 Plzeň - ?)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: linoryt
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 03.05.2021 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč