58. Domy u jezera
Autor: Fráňa Smatek
(1899 Žiželice - 1978)
Přisouzeno autorovi z doby, kdy používal svoje původní jméno František Smeták, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč