109. Stromořadí
Autor: Karel Kramule
(1920 Nová Paka - 1994 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 07.06.2021 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč