Ptáček

Autor: Oldřich Jirka
(1922 Bohdašín - 2008 Praha)

Signováno dole uprostřed tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 17,5 cm, výška: 13 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč