Abstrakce

Autor: Mária Nekolová
(1930 Brod na Sávě - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/120, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 08.03.2021 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč