Atlas

Autor: Jiří Coufal
(1929 Velké Popovice - 1989 ?)

Signováno a datováno vlevo dole tužkou, číslováno 37/60, nerámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1985
Šířka: 18,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 08.03.2021 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč