70. Komopozice
Autor: Ivo Peterek
(1941 Přerov - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 7/50, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 07.06.2021 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč