6. V podvečer u ohně - XL Formát

Autor: Georg Oeder
(1846 Aachen - 1931 Düsseldorf)

Rámováno v blondel rámu, reintolováno, rám obsahuje destičku nesoucí autorovo jméno
Technika: olej na plátně
Šířka: 121 cm, výška: 89 cm, rámování: 104 x 137 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:10 SEČ

Zbývá: 9d 20h 35m 9s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč