1191. Portrét ženy z profilu
Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč