219. Dámy v klobouky
Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 26 x 23,5 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč