32. Stojící akt

Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 76 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 12.06.2018 19:36

Aktuální cena: 8 900 Kč

Zbývá: 18d 2h 57m 31s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč