32. Stojící akt

Autor: Josef Jindřich Loukota
(1879 Dobříš - 1967 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 76 cm
Ověřil: PhDr. Mgr. Michael Zachař

Konec dražby: 12.06.2018 19:50

Dosažená cena: 20 400 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Seznam příhozů (14)

částkapříhoz
20 400 Kč12.6.2018 19:45:30
19 400 Kč12.6.2018 19:45:22
18 400 Kč12.6.2018 19:45:13
17 400 Kč12.6.2018 19:45:05
16 400 Kč12.6.2018 19:44:54
15 400 Kč12.6.2018 19:41:04
14 400 Kč12.6.2018 19:40:56
13 400 Kč12.6.2018 19:39:20
12 400 Kč12.6.2018 19:38:54
11 400 Kč12.6.2018 19:38:38
10 400 Kč12.6.2018 19:34:46
9 900 Kč12.6.2018 19:34:40
9 400 Kč12.6.2018 19:21:25
8 900 Kč12.6.2018 19:03:40