Odpočinek
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35,5 x 45
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč