Portrét dívky s přívěskem

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

Signováno a datováno dole uprostřed, vlevo dole číslováno 3/3, autorský tisk
Šířka: 32 cm, výška: 49 cm

Konec dražby: 15.03.2022 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč