Strom žvota

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

Signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie, datace: 1967
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 30.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč