PF 1963

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

Sgnováno vpravo dole, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1963
Šířka: 9,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 30.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč