Pikový list

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

Signováno dole uprostřed, číslováno 76/100, zaskleno, paspartováno, rámováno
Šířka: 29,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33,5 x 43 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč