PF 1968

Autor: Jaroslav Hořánek
(1925 Praha - 1995 Praha)

signováno dole uprostřed tužkou, volný list
Technika: dřevořez
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 20 x 29 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč