Příboj

Autor: J. Řehoř
(1897 - ?)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu razítko - výroba rámů Vokoun
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 56,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč