119. Příboj
Autor: J. Řehoř
(1897 - ?)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na reversu razítko - výroba rámů Vokoun
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 41 x 56,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč