17. Dav

Autor: Eliška Jedličková
(? ?)

signováno , nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2018
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 0d 12h 51m 27s

Vyvolávací cena: 500 Kč