54. Pocit

Autor: Eliška Jedličková
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 59 cm, výška: 77 cm

Konec dražby: 27.09.2022 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč