Les

Autor: Eliška Jedličková
(? ?)

signováno vpravo dole, nerámováno, na reverzu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 2019
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm

Konec dražby: 22.06.2021 20:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč