P. Stoop: V rákosí
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1975
Šířka: 27,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 31 x 43,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč