228. Šemilk - Mokřad
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: Karton
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 30 x 37 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč