Ženský akt

Autor: Bohumil Kokrda
(1914 Žďár nad Sázavou - ?)

Značeno vpravo dole
Materiál: Patinovaná sádra
Šířka: 17 cm, výška: 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč