Sedící žena
Autor: Bohumil Kokrda
(1914 Žďár nad Sázavou - ?)
signováno Kokrda, ze spodu další označení a pravděpodobně razítko data výroby
Materiál: keramika
Výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč