3. Zima

Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 95 cm, výška: 73 cm, rámování: 86 x 108 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 13.05.2024 20:00 SELČ

Zbývá: 0d 21h 54m 58s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč