38. Svatojánské proudy
Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)
Signováno vpravo dole, na rámu připevněn štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: pošk. 41,5 x 56,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč