144. Slunce na obzoru
Autor: Čorňák Juraj
(1905 - 1980)
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 42,5 x 82,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč