229. Alice
Autor: Karla Dušková
(1926 - ?)
Na reversu autorský štítek, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 15.02.2023 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč