146. Národní knihovna ve Vídni
Autor: Helene Franziska Perger - Kassel
(1876 Vídeň - ? Londýn)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: kombinovaná technika, datace: 1927
Šířka: 50 cm, výška: 71,5 cm, rámování: 80 x 58,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč