Na náměstí

Autor: Dana Hlobilová
(1963 Děčín - ?)

Nesignováno, rámováno na reversu autorský popisek
Šířka: 15,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 38 x 17,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč