Ženy na poli

Autor: J. Rombald

signováno vpravo doleRombald J.
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 70 cm, rámování: 60 x 83 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč