349. Dívky
Autor: Egon Schiele
(1890 Tulln an der Donau, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)
Signováno a datováno vpravo dole v tisku, rámováno a zaskleno
Technika: ofset, datace: 1918
Šířka: 30 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 50 x 33 cm
Konec dražby: 05.01.2022 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč