80. Dívka
Autor: Egon Schiele
(1890 Tulln an der Donau, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 79/200, Na reversu holografická značka a razítko, Přiloženo: certifikát Aviomar Italia S.P.A. s popisem a razítkem, volný list
Technika: Litoofset
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč