119. Hrající žena

Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole
Technika: ofset
Šířka: 11 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 27 cm

Konec dražby: 10.05.2022 20:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč