14. Postavy

Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)

signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 136/200, Na reversu holografická značka a slepotiskové razítko, Přiloženo: certifikát La Trec Spa con sede a Roma s číslováním a razítkem, volný list
Technika: Litoofset, materiál: Ruční papír
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 70 x 50 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:13 SEČ

Zbývá: 4d 5h 58m 11s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč