14. Postavy
Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole v tisku, číslováno vlevo dole tužkou 136/200, Na reversu holografická značka a slepotiskové razítko, Přiloženo: certifikát La Trec Spa con sede a Roma s číslováním a razítkem, volný list
Technika: Litoofset, materiál: Ruční papír
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 70 x 50 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč