Dáma ve zlatém

Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)

Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 34/300, přiložen certifikát
Technika: litoofset
Šířka: 21 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 12.04.2023 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč