8. Polibek

Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)

Signováno vpravo dole v tisku, číslováno 65/200, slepotiskové razítko, součástí přiloženo: Gustav Klimt TREC Spa s podpisem, na reversu heliografické razítko, nerámováno
Technika: litoofset
Šířka: 30 cm, výška: 44,5 cm, rámování: volný list, 70 x 50 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč