85. Dáma v zahradě
Autor: Gustav Klimt
(1862 Baumgarten, Vídeň, Rakousko - 1918 Vídeň, Rakousko)
Signováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 25/250, přiložen certifikát
Technika: litoofset
Šířka: 17,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 28 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč