5. Jihočeský rybník

Autor: Jaroslav Franc
(1935 Prostějov - 1990 Prostějov)

na reversu signatura autora, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 81 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 94 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:04 SEČ

Zbývá: 8d 17h 55m 35s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč