Strom u rybníka

Autor: Jaroslav Franc
(1935 Prostějov - 1990 Prostějov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 41 x 56,5

Konec dražby: 07.12.2023 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč