23. "Zahara de los Atunes"

Autor: Richard Gessner
(1894 Augsburg - 1989 Düsseldorf)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 50 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:11 SELČ

Zbývá: 28d 8h 7m 46s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč