Carcasonne

Autor: David Jacobsen
(1821 - 1871)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorská popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 21,5 cm, výška: 26 cm, rámování: pošk. 35 x 31 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 08.03.2021 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč