23. Dívka na kraji lesa - ruská škola
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 100 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč